Říjen 2007

Podzim

29. října 2007 v 20:08 Kydy
Čest naší úrodě
Máme krásný podzim což znamená že bychom měly na pár dní odložit ruce od volantu našeho traktoru a taky to pivo od kterého máte jamku v dlani jako kdy by ste měli ruce 25 hodin denně na prsou svojí starý......sundejte modré obleky a nasaďte zmijárny a vaťáky a taky trochu podívat se po vaši krajině..Budeme rádi když vůbec dojdete do vedlejší vesnice kde vás stejně odchytí starej dobrej Franta a zase vyhlazujete jamku...

Světe, div se !

28. října 2007 v 14:02 | Vidlín |  Kultura
Tak se jmenuje nové CD známého DJ Kukuřice. Má naději na úspěch ? Nevyčpěl již z našich myslí ? Má ještě co nabídnout ? Více v recenzi po odkliknutí.

Brutální bouračka u jímky

21. října 2007 v 20:11 | Vidlín |  Zprávy
Dnes v časných odpoledních hodinách jsme mohli být svědky zajímavé události. U obce Druztová se srazily dva traktory poblíž místní jímky. Traktory jsou na odpis, naštěstí se nikomu nic nestalo. Vše se mělo odehrát, dle svědkyně paní Anežky Blatníkové asi takto:
-"Táhnu takhle po poli domů z krámu ve Zruči, páč tam mají ty správný Stařeny, když tu se za mnou vyřítil traktor starého Čučiny, ale řídil ho jejich 7mi letý vnuk a cucal nanuk. Tak vám na něj mávam holí, ale asi mě neviděl. No a najednou se to seběhlo, ráz na ráz. Zpoza hnoje se vyřítil druhý traktor s nákladem hrachových housek a už byli v sobě."
Starý Čučina se k události nehodlá vyjadřovat, zastihli jsme ho v hospodě Apollo, kde do sebe lámal asi sedmý kousek. Prozradil nám pouze po rumovém úplatku, že syn dostal "zaracha" a týden nesmí vyjít z chlívku. Více sdílnější již byl druhý ze řidičů, pan Pohoda. Zastihli jsme ho při krmení prasat.
-"Švenkuju to takhle po poli, vezouc starý hrachový housky slepicom, když v tom najednou vidim toho kluka. Ale tomu střetu nešlo zabránit, vážně né. Veliká řacha, to vam povídam.
Nejdřív jsem myslel že se pominu, ale pak jsem si vzpomněl na svá mladá léta, taky jsem naboural spoustu traktorů. Tak jsem si pustil nové cd Siláže a hned jsem měl lepší náladu." směje se Pohoda, který přišel o zánovní parní traktor.
Doufám že je to ponaučení pro všechny, kteří svým dětem přilévají do čaje alkohol, po kterém jsou agresivní a kradou traktory.

Máme zase co poslouchat....

17. října 2007 v 14:01 Kultura
New CD Siláž-HLÁŠENÍ MÍSTNÍHO ROZHLASU...
Ve vesnici naší malé kdo by se kdy nadál,
že sem vetknou mocipáni tuze dlouhý kanál,
jak vykopat v zemi díru zatím nikdo neví,
všichni chlapi z naší vísky s lopatou jsou leví...
Ano přesně tak začíná text dvanácté písně Správkař,která je na novém položiváku skupiny Siláž.CD bylo natočeno na začátku Května 2007 a bylo pokřtěno 4.10. v pivnici Žumbery v rámci Pilsner festu.....CD je dlouhé 34 minut a 17 vteřin....7 songů jsou známé z předešlejšího Cd "Vidlotheca".Překvapením jsou nové písně které mají svou energii když přehazujete Siláž a máte sluchátka v uších.Další pekelný říz tomu dodávají dva členové skupiny V3ska ze 100da,pan Aleš(saxofon) a Jiří Pytel "Sáček"(trubka)...