Brutální bouračka u jímky

21. října 2007 v 20:11 | Vidlín |  Zprávy
Dnes v časných odpoledních hodinách jsme mohli být svědky zajímavé události. U obce Druztová se srazily dva traktory poblíž místní jímky. Traktory jsou na odpis, naštěstí se nikomu nic nestalo. Vše se mělo odehrát, dle svědkyně paní Anežky Blatníkové asi takto:
-"Táhnu takhle po poli domů z krámu ve Zruči, páč tam mají ty správný Stařeny, když tu se za mnou vyřítil traktor starého Čučiny, ale řídil ho jejich 7mi letý vnuk a cucal nanuk. Tak vám na něj mávam holí, ale asi mě neviděl. No a najednou se to seběhlo, ráz na ráz. Zpoza hnoje se vyřítil druhý traktor s nákladem hrachových housek a už byli v sobě."
Starý Čučina se k události nehodlá vyjadřovat, zastihli jsme ho v hospodě Apollo, kde do sebe lámal asi sedmý kousek. Prozradil nám pouze po rumovém úplatku, že syn dostal "zaracha" a týden nesmí vyjít z chlívku. Více sdílnější již byl druhý ze řidičů, pan Pohoda. Zastihli jsme ho při krmení prasat.
-"Švenkuju to takhle po poli, vezouc starý hrachový housky slepicom, když v tom najednou vidim toho kluka. Ale tomu střetu nešlo zabránit, vážně né. Veliká řacha, to vam povídam.
Nejdřív jsem myslel že se pominu, ale pak jsem si vzpomněl na svá mladá léta, taky jsem naboural spoustu traktorů. Tak jsem si pustil nové cd Siláže a hned jsem měl lepší náladu." směje se Pohoda, který přišel o zánovní parní traktor.
Doufám že je to ponaučení pro všechny, kteří svým dětem přilévají do čaje alkohol, po kterém jsou agresivní a kradou traktory.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co lejete dětem do čaje Vy ?

Rum 27.3% (3)
Vodku 9.1% (1)
Whiskey 27.3% (3)
Kombuchu 9.1% (1)
Lák 9.1% (1)
Absinth 18.2% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama