Zapomenutá zpráva z 10.2.07

30. března 2008 v 18:59 |  Zprávy
Hasiči hodnotili
V sobotu, 10. února 2007, se v požární zbrojnici ve Zruči uskutečnila výroční valná hromada Sborů dobrovolných hasičů II. okrsku - Dolany. Tohoto jednání se zúčastnili zástupci všech pěti sborů - Dolany, Dýšina, Chrást, Senec a Zruč. Na jednání byli přítomni
zástupce Okresního výboru Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Plzeň -sever
a starostové obcí Dolany, Dýšina a Zruč-Senec.
Hasiči na svém jednání zhodnotili dosavadní práci, kterou vykonali v roce 2006 a přijali plán nových úkolů na další rok. Součástí tohoto slavnostního zasedání bylo
i vyhodnocení dlouholeté soutěže o putovní pohár II. okrsku za rok 2006. Zde obhájil SDH Dýšina loňské vítězství ziskem 415 bodů, na druhém místě se umístili hasiči ze Zruče s 300 body, třetí byl SDH Chrást se 160 body, čtvrtý Senec se 145 body a pátí byli hasiči z Dolan se 140 body.
I z tohoto pohledu je zřejmé, že hasiči v Dýšině neusnuli na vavřínech po loňském vítězství, ale i nadále rozvíjejí svoji činnost jak ve vlastních řadách, tak hlavně ve spolupráci s Obecním úřadem Dýšina i dalšími sbory. I přítomní starostové obcí zdůraznili nezbytnost dobré činnosti ve sborech dobrovolných hasičů a poděkovali jim za spolupráci s obecními úřady v loňském roce.
V závěru jednání byl přijat plán hlavních úkolů na rok 2007, ve kterém se mimo jiné
odrazila i významná jubilea, která oslaví sbory II. okrsku - Dýšina 125 let, Dolany 100 let a Zruč 95 let od svého založení.
Miroslav Tlustý
starosta SDH Dýšina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama